Fale Radiowe

Jest to najnowocześniejsza, skuteczna terapia antystarzeniowa na twarz. Dzięki zastosowaniu specjalnych głowic, emitujących fale radiowe, które przenikają aż do skóry właściwej, zabiegi te są najskuteczniejszą metodą naturalnego liftingu.

Fale radiowe jako zabieg, są jednym z najnowszych osiągnięć w kosmetyce. Głównym efektem tego rodzaju kuracji jest zarówno zniwelowanie efektów starzenia się skóry bez konieczności użycia skalpela, jak i zapobieganie procesom starzenia poprzez zwiększenie gęstości oraz odporności skóry na twarzy, szyi i dekolcie.

Sam zabieg polega na zaaplikowaniu wiązki fal radiowych , których energia zamieniana jest na ciepło. W wyniku uwalnianego ciepła, skóra staje się bardziej ukrwiona, a jej komórki są dotleniane i odżywiane. Cały proces pobudza komórki do produkcji kolagenu, który w znacznym stopniu wpływa na jędrność i elastyczność skóry.

Kuracja redukuje woreczki tłuszczowe pod oczami, cienie i drobne zmarszczki pod oczami, obwisłość policzków, podbródka i szyi oraz pomaga zwalczyć cellulit.

Efekty są widoczne już po kilku zabiegach. W zależności od stanu skóry zalecane jest wykonywanie 4-10 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.

Cała procedura jest nieinwazyjna, bezbolesna, o wysokiej skuteczności, którą można wykonywać przez cały rok, ponieważ opalanie i promienie UV nie mają wpływu na jej efekt.

Efekty zabiegu:

lifting twarzy, szyi i dekoltu
poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy i okolic oczu
uniesienie opadających powiek górnych
wygładzanie kurzych łapek
wypłycenie zmarszczek mimicznych, statycznych i grawitacyjnych
poprawa owalu twarzy
likwidacja drugiego podbródka
likwidacja cellulitu
zmniejszenie blizn i rozstępów
ujędrnianie skóry ramion, pośladków, brzucha i ud (np. po dużej lub gwałtownej utracie wagi)
spalanie tkanki tłuszczowej
modelowanie ciała

Przeciwwskazania:

ciąża
menstruacja (jeśli zabieg będzie robiony w okolicy brzucha)
urządzenia elektroniczne w ciele (aparat słuchowy, stymulator serca itp.)
obecność w tkankach ciał obcych metalicznych
posiadanie wkładki wewnątrzmacicznej
choroba lub zapalenie skóry
nowotwór
widoczne żylaki
zapalenie żył
zaburzenie krążenia
skrajnie wysokie nadciśnienie