Inne

W naszej ofercie posiadamy wiele innych zabiegów, które można stosować jako dodatek, bądź osbno jako niezależny zabieg.

Maska algowa

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór zabiegów z wykorzystaniem maski algowej różnego rodzaju. Używamy jej jako część pakietu w niektórych zabiegach mikrodermabrazji czy peelingu kawitacyjnego. Posiadamy maski algowe perłowe, witaminowe, diamentowe, cytrusowe, z rutyną i witaminą C, z koloidalnym złotem, z proteinami mleka, nawilżająco-kojącą oraz plastyczną. Każda z masek jest dobierana indywidualnie w zależności od potrzeb cery klienta.

Maski algowe są zalecane po zabiegach oczyszczania skóry poprzez swoje działanie bakteriobójcze, bakteriostatyczne oraz łagodzące podrażnienia. Są doskonałym uzupełnieniem dla zabiegów intensywnie liftingujących, złuszczających, jak również pielęgnujących skórę wokół oczu.

Posiadamy także:

Maski w płacie
Płaty kolagenowe

Henna/regulacja

Zabieg henną jest bardzo popularny wśród pań jak i panów, którzy chcą nadać swoim brwiom bądź rzęsom nieco ciemniejszy kolor. Zabieg trwa ok 10 minut i efekty są widoczne od razu.

Zabieg henną jest zazwyczaj stosowany jako dodatek do regulacji owłosienia wokół oczu. Polega na usuwaniu przy pomocy pensety pojedynczych włosów brwi w celu nadania im odpowiedniego, pożądanego subtelnego kształtu.